Müşteri Paneli

UI & UX Tasarım Hizmetleri

Avantaj kazanın, fikirler üretin ve ürün kullanılabilirliğinizi değerlendirin. Veya siz gerçek zamanlı olarak içgörüler alırken ekibimizin deneyimli UI ve UX uzmanlarının işi yapmasına izin verebilirsiniz.

Lütfen aşağı kaydırınız.

UI Ve UX Danışmanlığı

Ürünlerinizin gerçek dünya ile dijital arasında köprü kurması gerekiyor ve biz size yardımcı olabiliriz. Kullanıcı deneyimi tasarımındaki (UX) uzmanlığımız, Fortune 500'ler ve en agresif girişimler için uygulama geliştirme konusunda onlarca yıllık deneyime dayanmaktadır. Deneyimimiz sizin kazancınızdır, sadece basitleştirmenize değil, aynı zamanda hedef müşterileriniz ile dijital markanız arasındaki etkileşimi geliştirmenize de yardımcı olabiliriz.

UIUX Tasarım

UI Ve UX Hizmetlerini Nasıl Sağlıyoruz

Tasarımda on yıllık bir yıl, ekibimizin UI ve UX hizmetlerini sunma sürecini mükemmelleştirmesine izin verdi. Yerleşik tasarım standartlarını, iş akışlarını ve yönergeleri takip ediyoruz - ihtiyacınız olan ürünü, belirlenen zaman çerçevesinde uzman tasarımcılar tarafından teslim edilirsiniz.

Web Ve Mobil UI UX Tasarım Hizmetleri

Ürününüzün kendi adına konuşmasına yardımcı olabiliriz. Proje portföyümüze, müşteri sayfalarımıza ve web sitelerine göz atın. Müşterilerinizin seveceği tasarımlara ve rakiplerinizin oyunlarını hızlandıracak çekici bir dijital medya varlığına ihtiyacınız var. Doğru deneyim, müşteri sadakatini geliştirir ve marka değeri oluşturur.

İnanılmaz tasarım

UX tasarımları üretmek

Birden çok faktörü göz önünde bulundurmanın yanı sıra, kullanıcı araştırması, tasarım, test ve yinelemeli uygulama yoluyla çekici UX tasarımları üretmek için dahili bir süreci de takip ediyoruz. Şüphesiz, kullanıcı deneyimi tasarımımızın etkinliği benimsediğimiz süreçten gelmektedir. Oluşturduğumuz her model için takip ettiğimiz adımlar bunlar

Araştırma

Sizin için ilk yaptığımız şey, sorun ifadesinin ürününüzün işlevlerine nasıl uyması gerektiğini, ne yaptığı veya yapması gerektiğini keşfetmektir. İkinci olarak, ürününüzü veya hizmetinizi satın alacak ve kullanacak olan kullanıcı kişiliğini anlamaya çalışıyoruz. Ardından, ürün için beklentilerinin tam olarak ne olduğunu anlamak için zaman ayırırız.

Görsel tasarım

Bu, tasarım sürecinin en önemli kısmıdır. Bireysel gereksinimleri tanımlayarak kullanım senaryoları oluşturmak için zaman ayırırız. Kullanım örneği, bir kullanıcının belirli bir hedefe ulaşmak için belirli adımları nasıl izlediğini gösterir. Kullanım senaryoları, uygulamak istediğimiz özellikleri tanımlayabilen bir yazılım modelleme tekniği gibi davranır. Ayrıca geliştirme aşamasında karşılaşabileceğimiz hataları da çözer. Her kullanım örneği için bir hikaye panosu oluşturmak ve herhangi bir şey uygulamadan önce bunu size sunmak için zaman ayırıyoruz.

Yapacağımız bir sonraki şey, tüm ekran varsayılanlarının kalem çizimleri. Bu bakış açısından, tüm tasarımı nasıl doğaçlama yapabileceğimizi görebiliriz. Kullanıcıların nasıl gezineceklerini ve yazılımda yaşayacakları deneyimleri görmek için her farklı senaryo altında çeşitli ekranların kalem eskizlerini yapıyoruz.

Bu süreçte renkleri, fontları, görselleri ya da infografikler gibi herhangi bir stil kullanmadan tasarımları hazırlıyoruz. Ayrıca CTA veya "harekete geçirici mesaj" yerleşim stratejisi kullanıyoruz. Kullanıcıların bir dönüşüm yolunda ilerlemesini ve potansiyel müşteri oluşturma sürecinde ilerlemesini istiyorsanız CTA'lar gereklidir. Bu, sitenin kullanıcılarından onlarla iş etkileşiminizi ilerletmek için yeterli bilgi almanızı sağlamanın yoludur.

Görsel tasarımın temel amacı; illüstrasyon, fotoğraf, tipografi, renk, düzen ve ürünlerin kullanılabilirliğinin etkilerini göz önünde bulundurarak kullanıcı deneyimini şekillendirmek ve iyileştirmektir. Estetik çekicilik de dikkate alınır. Birlik, Gestalt özellikleri, hiyerarşi, kontrast, ölçek, benzerlik ve hakimiyet gibi çeşitli ilkeleri dikkate alıyoruz. Yazılım ürününüzün UI / UX gereksinimleri konusunda size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Telif Hakkı © 2024 / Niximera Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri'ne aittir.
Yukarı