Müşteri Paneli

Mobil Oyun Geliştirme | Niximera

Mobil oyunlar ile para kazanın. Oyun fikirlerinizi hayata geçiriyoruz.

Lütfen aşağı kaydırınız.

Bir fikir oluşturun

İlk önce fikir üzerinde çalışmaya başlayın. Bu, daha fazla başarıyı kolaylaştırmak için önemli bir adımdır. Mobil endüstride halihazırda uygulanmış çok sayıda fikir olduğundan, yeni bir paketleyicide yepyeni bir şey veya zaten tanıdık, herkes tarafından sevilen bir oyun fikri sunmalısınız. En önemli şey, potansiyel olarak daha büyük bir kâr elde etmek için fikrinizin geniş bir izleyici kitlesine hitap etmesi gerektiğidir. Bu yüzden yarattığınız yeni oyunu oynayacak kişileri unutmayınız.

Tüm platformlara uyumlu

Mobil cihazlar için oyun geliştirmek için bir platform seçmeniz gerekmiyor. Tüm geliştirdiğimiz oyunlar tüm platformlarda çalışmaktadır. Çapraz platform modeli bu görevi basitleştirecektir. Yani hedef pazarınız belirleyici faktör olmalıdır. Bu, öncelik vermenize yardımcı olacaktır. Her platform için ayrı ayrı bütçe planlaması yapmanıza gerek yok.

Oyun Geliştirme

Oyuna dahil olun

Oynanışa biraz bağımlılık, çoğu kullanıcıyı tutmanıza yardımcı olur. Kullanıcıları oyuna dahil etmenin kanıtlanmış bir yolu var: kolay ve giderek artan bir zorluk seviyesi ile büyüleyici olmalı. Kural olarak, oyuncular genellikle çok uzun oyunlara olan ilgilerini kaybederler. Bu durumdan kaçınmak için, çok sayıda açılabilir içeriğe sahip kısa seviyeler oluşturabilir ve çeşitli bonuslar ve gizli öğeler tanıtabilirsiniz. Bu, kullanıcının oyununuzla ilgilenmesini sağlamak için yapılır.

Oyun Geliştirme
Oyun Geliştirme

Benzersiz bir tasarım oluşturalım

Bir oyun tasarlamak, normal bir mobil uygulama tasarlamaktan çok daha karmaşıktır. Bin nüansı hesaba katmalı ve ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Mükemmellik küçük şeylerden oluşur ve deneyimli kullanıcılar bunu kesinlikle fark edeceklerdir. Sonuç olarak, çekici bir tasarım, rekabetçi pazarda öne çıkacak orijinal bir özellik haline gelecektir.

Şirketimizin uzmanları, herhangi bir mobil işletim sistemi için uygun teknik oyun geliştirme bilgisine sahiptir. Süreci ayrıntıları ve spesifikasyonları net bir şekilde anlayarak başlatıyor, esnek geliştirme döngülerine dalıyor ve ürünü hızlı bir şekilde piyasaya sürüyoruz. Aşağıdakiler dahil her tür oyun geliştiriyoruz:

Oyun motorunun yazılması ve değiştirilmesi (2D, 3D)

Bir oyun çekirdeği oluşturmak

Konu ve oyun varlıklarının geliştirilmesi

Eğlence uygulamaları

Oyun eğitim uygulamaları
Oyun Geliştirme

Para kazanma stratejisi planlayalım

Ürününüzü geliştirmeye başlamadan önce bir para kazanma stratejisi belirlemeliyiz. Yatırımınızı geri döndürmek için bir planınız olmalıdır. Oyun içinde reklam geliri elde edebiliriz. Dilerseniz oyun içinde gerekli olacak güçlendirmeler veya oyuncuların oyuna devam edebilmesi için bir reklam izlemesi gerektiğine karar verebiliriz.

Oyun Geliştirme

Hemen irtibata geçelim

Sizin için hazırladığımız uygun fiyatlı tekliflerimizi kaçırmayın. Bizimle irtibata geçin, fikirlerinizi hayata geçirelim. Ya da bir fikriniz yok ise uzman danışmanlarımız size elimizdeki mevcut fikirleri sunarak yatırım teklifinde bulunabilirler.

İletişim
Oyun Geliştirme
Oyun Geliştirme
Oyun Geliştirme
Telif Hakkı © 2024 / Niximera Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri'ne aittir.
Yukarı