Müşteri Paneli

Kurumsal Yazılım Geliştirme

Farklı karmaşıklıktaki çözümleri yeniden tasarlayarak büyük kuruluşların küresel arenada kalıcı bir başarı haline gelmesine yardımcı oluyoruz.

Lütfen aşağı kaydırınız.

KURUMSAL YAZILIM GELİŞTİRME HİZMETLERİ

Özel Kurumsal Yazılım Geliştirme

İşletmenizin temel yönlerini iyileştiren ölçeklenebilir yazılımla iş altyapınızı destekleyin. Yeni kurumsal Yazılım çözümünüzü tasarlamak, oluşturmak ve ölçeklendirmek için sektöre özgü bilgilerimize erişin.

Kurumsal Mobilite Hizmetleri

Uçtan uca kurumsal mobilite çözümlerimiz, kuruluşların iş ortamlarında çok sayıda kullanıcıyı destekleyebilen mobil cihazların kapsamlı kullanımını güvenli ve verimli bir şekilde yönetmelerine olanak tanır.

Dijital Dönüşüm
Hizmetleri

Değişen pazar gereksinimlerini karşılamak için yeni iş süreçleri oluşturmak veya mevcut iş süreçlerini değiştirmek için dijital teknolojileri kullanma konusundaki uzmanlığımızdan yararlanın.

Veri
Yönetimi

Büyük Veri, Veri Bilimi, Bilişsel Hesaplama, Blok Zinciri ve daha fazlası gibi yeni gelişen teknolojiler hakkındaki derinlemesine bilgimizi kullanarak etkili veri yönetimi stratejisi, tahmine dayalı analitik ve akıllı otomasyonla önde olun.

Yazılım
Entegrasyonu

İyi oluşturulmuş mikro hizmetler, güvenilir API ve veri entegrasyonu ile yazılım altyapınızı geliştirin. Kapsamlı kurumsal uygulama geliştirmemizle iş stratejinizi başlatın veya kurumsal uygulama entegrasyon çözümlerimizi kullanın.

Eski Uygulama Modernizasyonu

Eski yazılımlar çok daha büyük risklerle gelir ve bakımı pahalı olabilir. Eski çözümünüzün derinlemesine bir özelliğini ve teknik analizini gerçekleştirmek ve onu en yeni araçlar ve teknolojilerle geliştirmek için en iyi beyinlerimizi işe alın.

YAZILIM GELİŞTİRME YAŞAM DÖNGÜSÜ

Planlama:

Müşterinin beklentilerine göre özel Yazılım geliştirme çözümleri geliştirmek için ilgili tüm bilgileri topluyoruz.

Tasarım:

Sistem ve dokümanlar ihtiyaç özelliklerine göre hazırlanır. Bu, genel sistem mimarisini ve teknoloji yığınını tanımlamamıza yardımcı olur.

Tanımlama:

İhtiyaç analizi aşaması tamamlandıktan sonraki adım, Yazılım ihtiyaçlarını tanımlamak ve belgelendirmektir.

Geliştirme:

Geliştiriciler, seçilen programlama dilini, tekniklerini ve metodolojilerini kullanarak kod yazarak tüm sistemi oluşturmaya başlar.

Test

Hataları bulmak ve gidermek amacıyla Yazılım kalitesini değerlendirmek.

Yayın

Son Yazılım piyasaya sürülür ve varsa dağıtım sorunları için kontrol edilir.

Bakım

Hizmet seviyesi anlaşmasına göre ihtiyaçların karşılanmaya devam etmesini ve sistemin ilk aşamada belirtilen şartnameye göre çalışmasını sürdürmesini sağlıyoruz.

kobi

KURUMSAL İÇİN GELİŞMEKTE OLAN TEKNOLOJİLER

Yapay zeka

Herhangi bir işlemi otomatikleştirmek, Büyük Veriden içgörüler elde etmek, çalışanlarınızın hatasız kararlar almasını sağlamak ve daha fazlası için makine ve derin öğrenme gibi yapay zeka tabanlı algoritmaları kullanın.

Nesnelerin interneti

İşlemlerinizi güvenli, iyi oluşturulmuş bir altyapıda sürekli olarak izlemek için IoT cihazlarını kullanın. Büyük Verileri toplayarak bu işlemleri kolaylaştırmanıza, yerinde içgörüler elde etmenize ve çalışanların karar verme sürecini iyileştirmenize yardımcı olurlar.

Blockchain

İş verilerinizi daha güvenli hale getirmek, Akıllı Sözleşmeler ile temel işlemleri otomatikleştirmek, blok zinciri tabanlı bir pazar oluşturmak ve daha fazlasını yapmak için özel bir blok zinciri kullanın.

Bulut bilişim

İş ortamınızı esnek, ölçeklenebilir ve bağlantılı hale getirmek için Microsoft Azure ve AWS bulut çözümlerimizi kullanın. Mobil stratejinizi buluta taşımak için kurumsal uygulama geliştirmedeki uzmanlığımızı kullanın.

Büyük veri

İş zekanızı tutarlı bir şekilde artırmak için ölçeklenebilir bir yol oluşturun, verilerinizi analiz etmek için güvenilir bir yol geliştirin ve çalışanlarınıza müşterilerinizin tercihlerini ve pazar eğilimlerini görselleştirmek ve anlamak için uygun bir yol sağlayın.

Arttırılmış gerçeklik

AR'de 3B prototipler oluşturun, AR kurumsal eğitim yazılımını uygulayın, AR'de toplantılar düzenleyin - teknoloji, operasyonlarınızın verimliliğini artıracak ve maliyetleri azaltmanıza yardımcı olacaktır.

İletişim

BİZE PROJENİZDEN BAHSEDİN

İletişim İletişim
Telif Hakkı © 2024 / Niximera Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri'ne aittir.
Yukarı