Müşteri Paneli

Ajans | Niximera Tasarım Ajansı

İddialı markalar yaratıyoruz.

Lütfen aşağı kaydırınız.

Kurumsal Kimlik Çalışması

Markanızın her yerde kendini gösterebilmesi ve tutarlılık kazanması için kurumsal kimlik vazgeçilmezdir. Kurumsal kimliğin start aşaması tabi ki doğru bir logo tasarımıdır.

Marka kimliğinin tam olarak anlam kazanabilmesi için logo tasarımında gösterdiğimiz hassasiyeti ve enerjiyi diğer tüm kurumsal materyallerin tasarımında da gösteriyoruz.Bir bütünlük içinde oluşturacağımız kurumsal kimlik materyalleriniz ve reklam tasarımlarınız için bizi tercih edebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Çalışması
Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

Hizmet ve işletme alanında markanızı temsil edecek olan logo, kurumsal bir kimlik aynı zamanda görsel olarak tanınma ilkesine bağlıdır. Markanız ve sektörünüzü bütünleştirici bir görsel kompozisyonu sadece bir şekilde logoya dönüştürmek AjansNIX'in asli görevidir.

Logo tasarımları markaya ve kuruma özgü olmalı, sade ve bilindik simgelerden oluşmalıdır. Reklam değeri taşıyan bir özelliğe sahip olduğu için başka marka ve modellerle bir benzerlik taşımamalıdır. Bunun için yaratıcı, özgün ve profesyonel bir yaklaşım önemli olmakla birlikte, kişiselleştirilmiş bir sembol olarak kullanılmalı, renk ve figürlerle direkt markanın akla gelmesini sağlamalıdır.

Kartvizit Tasarımı

Kartvizitler ile kalıcı bir izlenim yaratılır. Yoğun iş yaşamında bilgiler kolaylıkla kaybolabilmektedir. Ama kartvizitler sayesinde iletişim bilgileriniz her daim el altında olacaktır.

İyi tasarlanmış bir kartvizit ile daha kurumsal ve profesyonel görüneceksiniz. Kartvizitler birçok pazarlama aracına göre daha ekonomiktir. Kartvizitin boyu küçük olmasına rağmen etkisi büyüktür. Çünkü her zaman yanınızdadır. Gerçek zamanlı pazarlama yapmanıza yardımcı olur.

Kartvizit Tasarımı

Ürün Etiketi Tasarımı

Pek çok şirket sonsuz tüketimi karşılayabilmek ve bu alanda sayısız rakip arasından sıyrılabilmek için en iyi ürünü sunmak durumunda. İyi ürün denilince birden fazla kıstas geliyor. En başta reklam ve bunun yanında ürünün kullanım kolaylığı, ihtiyaca cevap verme kalitesi ilk akla gelenler. Ancak bir ürünü tüketicinin alışveriş sepetine attıracak en önemli faktörlerin başında şüphesiz ambalajı geliyor.

Etiket Tasarımı

Hizmetlerimiz

Logo Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kartvizit Tasarımı

Ambalaj Üzeri Etiket Tasarımı

Davetiye Tasarımı

Katalog Ön / Arka Kapak Tasarımı

Kitap - Dergi Tasarımı

Afiş Tasarımı

El ilanı - Broşür Tasarımı

Menü Tasarımı

Gazete Tasarımı

Katalog Tasarımı

Sosyal Medya Yönetimi

Web Site Banner Tasarımı

30 Saniyelik Video

Fotoğraf Çekimleri

Mobil Tasarım
Telif Hakkı © 2024 / Niximera Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri'ne aittir.
Yukarı