Müşteri Paneli

ioT Yazılım Geliştirme

Niximera, bir IoT yazılım geliştirme şirketi ve daha fazlasıdır. Yetenekli IoT geliştiricileri barındırır.

Lütfen aşağı kaydırınız.

Yeni bir IoT Teknolojisinin Temeli Niximera ile Atılır

Niximera, onlarca yıldır IoT devriminin merkezinde yer alıyor. Şimdi nesnelerin internetinin potansiyelini açığa çıkaracağız. Birlikte, akıllı telefon endüstrisinin uygulama ekonomisinin şekline, hızına ve boyutuna rakip olan bir IoT ekonomisini besleyebiliriz. Bunu başarmak, insan verimliliğini artırmanın en iyi yollarından biri olacak ve siz müşterilerimize yeni kazanç yollarını açmayı kolaylaştıracak, ekonomik büyümeyi yönlendirecek ve dünyanın en zorlu sorunlarından bazılarını çözen fırsatlar yaratacaktır.

IoT sistemleri geliştirmek inanılmaz derecede karmaşıktır. IoT'nin potansiyelini gerçekleştirmek için, tüm değer zinciri için geliştirmeyi basitleştirmemiz ve hızlandırmamız gerekiyor. IoT için Niximera, özel işleme yeteneklerini standartlaştırılmış, güvenli yazılımla ve araç ve geliştirmeye yönelik yenilikçi yaklaşımlarla bir araya getiren bir endüstri ilkidir.

IoT Tasarımında Radikal Bir Değişiklik

Bu benzersiz çözüme dayalı yaklaşım, Niximera IoT teknolojisinin ve küresel ortak ekosistemimizin kullanıma sunulma biçiminde radikal bir değişikliği temsil eder ve herkes için giriş engellerini azaltır.

IoT büyümesinin bir sonraki aşamasına girerken, inovasyonu ateşleyecek ve değer zinciri boyunca fırsatlar yaratacak yeni bir IoT ekonomisini gerçekleştirmek için birlikte çalışmamız çok önemli.

Daha Hızlı Pazara Çıkış Süresi

Yeni IoT ekonomisini gerçekten beslemek için, değer zincirindeki OEM'ler, SiP'ler ve yazılım geliştiriciler için giriş engellerinin herkes için daha düşük olması gerekir.

IoT için Toplam Çözümlerin bir parçası olarak, modelleme teknolojimizin bir evrimi olan Niximera NixVirtual, donanım olmadan yazılım geliştirmeyi mümkün kılmak için Niximera tabanlı SoC'lerin doğru modellerini sunmayı hedeflemekteyiz.

IOT Yazılım Nedir?

Nesnelerin İnterneti (IoT), internet üzerinden diğer cihazlar ve sistemlerle veri alışverişinde bulunmak ve bunlarla veri alışverişi yapmak amacıyla sensörler, yazılımlar ve diğer teknolojilerle gömülü olan fiziksel nesnelerin (“nesneler”) ağını tanımlar. Bu cihazlar, sıradan ev eşyalarından karmaşık endüstriyel araçlara kadar çeşitlilik gösterir. Bugün 10 milyardan fazla bağlantılı IoT cihazıyla uzmanlar, bu sayının 2025'te 22 milyara çıkmasını bekliyor.

IOT için hangi programlama dili?

The Eclipse IoT Working Group'un 2015 yılında yapmış olduğu bir araştırmaya göre IoT geliştiricilerinin en çok kullandığı diller arasında (azalana doğru) Java, C, Javascript, C++ ve Python bulunmaktadır.Bu sırayı node.js, PHP, Lua, C #, Ruby, Assembler, Go ve SWIFT gibi diğer programlama dilleri izlemiştir.

IOT mühendisi ne iş yapar?

Nesnelerin İnterneti (IoT), internete bağlı cihazlar topluluğudur. IOT uzmanları da cihazları birbiriyle uyumlu olacak şekilde programlamayı bilen, birbirleriyle anlaşabilmelerini sağlayan kişilere denir.

IOT ile neler yapılabilir?

IoT uygulamaları otomotiv, telekom ve enerji dahil olmak üzere çok sayıda dikey alanı kapsar. Tüketici segmentinde akıllı termostatlar, kombi sistemleri ve aydınlatma gibi bağlantılı cihazlarla donatılmış akıllı evler bilgisayarlar ve akıllı telefonlar aracılığıyla kontrol edilirler.

IoT nasıl çalışır?

Bir nesnelerin interneti sistemi, bir tür bağlantı yoluyla bulutla konuşan sensörlerden ve cihazlardan oluşur. İlk olarak sensörler veya cihazlar çevresinden veri toplar. Ardından bu veriler buluta gönderilir. Verilerin buluta gönderilmesi için de hücresel, uydu, Wi-Fi, Bluetooth gibi çeşitli yöntemler kullanılabilir.

IoT uygulamaları için hangi donanım kullanılmaktadır?

Ultrasonik sensörler, IoT ürün geliştirme için vazgeçilmez bir unsur haline geldi ve akıllı bağlantılı ürünler oluşturmak için (akıllı çöp kutuları gibi) yaygın olarak kullanılıyor. Bu sensörler, yüksek frekanslı ses dalgaları üretmek ve hedef tarafından yansıyan yankıyı almak için tasarlandı.

IOT projeleri nedir?

IOT ile nesneler kendi arasında haberleşebilmektedirler. Farklı lokasyonlar'da olmaları Dünya üzerinde farklı bir noktada olması IOT ile haberleşmesine engel olmayacaktır. IOT içinde haberleşen nesneler kendi aralarında belirli bir protokol üzerinden bilgi alışverişi yapmaktadırlar.

IoT açılımı nedir?

Nesnelerin İnterneti kavramı yani IoT (internet of things) tekonolojisi akıllı cihazların birbiriyle iletişime geçmesi, haberleşmesidir. Günümüzde nesnelerin interneti küçük ev aletlerinden akıllı şehirlere kadar uzanmaktadır. Burada oluşan veriler big data yani büyük veri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Nesnelerin İnterneti Yazılım Geliştirme

Bir IoT şirketi olarak Niximera, yüksek kaliteli web ve mobil IoT yazılımı kullanarak kontrol edebileceğiniz ve yönetebileceğiniz bağlı cihazlar etrafında bir dijital iş ekosistemi oluşturur.

IoT Geliştirme Hizmetlerimiz

Cihazları bağlamanıza ve yönetmenize ve iş verilerine dayalı kararlar vermenize yardımcı olmak için güvenli IoT web ve mobil uygulamaları geliştiriyoruz. Tüm çözümler, en iyi endüstri standartlarına ve yaklaşımlarına uygundur. Teknoloji uzmanlarından oluşan ekibimizin yarın iş değeri katmak için bugün IoT geliştirme sürecinize adım atmasına izin verin.

Endüstri Odaklı IoT Uygulama Geliştirme

Dünyanın dört bir yanındaki şirketler, IoT teknolojilerinin arkasındaki gerçek potansiyeli ve veri toplamanın, sağlamanın ve analiz etmenin değerini anlamaya yeni başlıyor. Fırsatlar sınırsız ve her sektör işlerini geliştirmek için IoT teknolojisini uygulamanın yollarını bulabilir.

IoT
Web ve Mobil Uygulamalar

WEB VE MOBİL IOT UYGULAMALARI

Geliştirdiğimiz yerel mobil ve web IoT uygulamaları, cihazları birbirine bağlamaya, yönetmeye ve izlemeye, sağladıkları verileri keşfetmeye ve iş süreçlerini otomatikleştirmeye yardımcı olur.

Big Data

BÜYÜK VERİ
ANALİZİ

En iyi Büyük Veri analitiği uygulamaları, Nesnelerin İnterneti verilerinin toplanmasına, işlenmesine ve analiz edilmesine yardımcı olur. Sonuç olarak, önemli iş anlayışlarından faydalanırsınız.

Raporlar

UI & VERİ GÖRSELLEŞTİRME

Veriler doğru şekilde işlenmediği, yapılandırılmadığı ve sunulmadığı takdirde çok az değer katar. Bunu sağlıyoruz ve görsel olarak çekici IoT veri görselleştirme çözümleri geliştiriyoruz.

Niximera Neden Çalışılacak Doğru IoT Şirketi?

Müşterilerimizin teknolojik fikirlerini gerçeğe dönüştürerek, farklı ürün türleri ve IoT sistemleri için nesnelerin interneti yazılım geliştirmesini sağlıyoruz. Yıllar geçtikçe bu alanda zengin deneyim kazandık ve müşterilerimize kat kat kazandırdık.

Sözleşmeli Güvence

Sözleşmeli Güvence

Planladığımız, geliştirdiğimiz ve test ettiğimiz IoT yazılımı için uzun vadeli garanti veriyoruz

Güvenlik

Güvenlik Önceliklidir

Niximera, güvenliği herhangi bir IoT uygulaması geliştirmenin ayrılmaz bir parçası olarak görür.

Odaklanın

Kullanılabilirliğe Odak

Çalışması kolay ve rahat Nesnelerin İnterneti uygulamaları yapıyoruz.

Raporlama

Esnek Raporlama Süreci

IoT yazılımımızı gelecekteki değişiklikler için ölçeklenebilir hale getiriyoruz.

Telif Hakkı © 2024 / Niximera Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri'ne aittir.
Yukarı